Fotogalerie

školní rok 2017/2018

  1.   První školní den šk. roku 2017/2018

školní rok 2016/2017

  1.  ŠD - červen 2017
  2.  ŠD - duben 2017
  3.  Krajské kolo soutěže McDonald´s Cup
  4.  Sport v květnu 2017
  5.  ŠD - duben 2017
  6.  Run and Help 2017
  7.  Otevření dopravního hřiště
  8.  Čtenářská soutěž 1. stupeň
  9.  ŠD - březen 2017
  10.  Jarní Jarmark 31.3.2017
  11.  Den otevřených dveří 2017
  12.  21. 3. - ponožkový den
  13.  Lyžařský kurz 5. tříd s rozšířenou výukou tělesné výchovy. 05. - 10. 03. 2017
  14.  23. 3. 2017 - Okresní kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů - Vítězství!
  15.  Postup basketbalistek - sportovní liga
  16.  Exkurze na stanici zdravotnické záchranné služby
  17.  Školní kolo soutěže v recitaci
  18.  ŠD - únor 2017
  19.  9. 2. 2017 - vyhodnocení výtvarné soutěže pořádané Českým zahrádkářským svazem Praha
  20.  Setkání partnerských škol v Silberhütte - 8. ročník
  21.  ŠD - leden 2017
  22.  Lyžařský kurz 3. a 7. tříd - Zadov, Cihelny
  23.  ŠD - prosinec 2016
  24.  Okresní přebor škol v šachu 2016
  25.  ŠD - listopad 2016
  26.  Rodinný pětiboj 2016
  27.  ŠD - říjen 2016
  28.   Technika má zlaté dno
  29.   První školní den 2016/2017
  30.  Václav na kolečkách 2016
  31.  ŠD - září 2016

školní rok 2015/2016

  1. Přivítání prvňáčků 1. 9. 2015
  2. ŠD - září 2015
  3. Rodinný pětiboj
  4. ŠD - říjen 2015
  5. Škola pro demokracii
  6. ŠD - listopad 2015
  7. Čertí škola
  8. ŠD - prosinec 2015
  9. Lyžařský kurz
  10. Den otevřených dveří
  11. ŠD - leden 2016
  12. Tonda Obal na cestách
  13. Rozkvetlá Zahrada 2016
  14. Techmania Science Center - Vědecká show TEKUTÝ DUSÍK ​pro žáky 8. a 9. tříd.
  15. ŠD - únor 2016
  16. Jarní Jarmark
  17. DEN ZEMĚ - projektový den 1. stupně 25. 04. 2016
  18. ŠD - březen 2016
  19. Baketbal - 3. místo na celorepublokvém finále Sportovní liga základních škol "O pohár ministryně školství"
  20. Run And Help 2016
  21. ŠD - duben 2016
  22. Pěvecká soutěž - 1. stupeň, 17. 5. a 19. 5. 2016
  23. Čtenářská soutěž - 1. stupeň, 3. 5. a 5. 5. 2016
  24. ŠD - květen 2016
  25. 02. 06. 2016 - MLADÝ ZÁCHRANÁŘ
  26. ŠD - červen 2016

školní rok 2014/2015

  1. Přivítání prvňáčků 1. 9. 2014
  2. Odznak všestrannosti OV 2014
  3. ŠD - červen 2014
  4. GO Kurz
  5. Václav na kolečkách 2014
  6. Oslavy 40 let od otevření naší školy
  7. ŠD - září 2014
  8. SOU Vejprnice - ukázkový den
  9. ŠD - říjen 2014
  10. TECHMANIA WORKSHOP - FYZIKA JE ZÁBAVA
  11. 3. ročník "Rodinného pětiboje OVOV"
  12. ŠD - listopad 2014
  13. ŠD - prosinec 2014
  14. Lyžařský kurz 3. A, B a 7. TŘÍD - ZADOV, HORSKÁ CHATA CIHELNY, 04. - 09. 01. 2015
  15. Vyhodnocení výtvarné soutěže
  16. Cesta za pokladem, den otevřených dveří - 17.1.2015
  17. ŠD - leden 2015
  18. Pražský pětiboj všestrannosti 2015
  19. Zimní hry 2015
  20. ŠD - únor 2015
  21. Jarní Jarmark 2015
  22. ŠD - březen 2015
  23. ŠD - duben 2015
  24. úspěšný duben a březen ve sportu
  25. Run And Help 2015
  26. And 1 Cup
  27. ŠD - květen 2015
  28. 4.6.2015 - atletické závody žáků I. stupně ve Stříbře
  29. ŠD - červen 2015

školní rok 2013/2014

  1. ŠD - září 2013
  2. ŠD - říjen 2013
  3. Zápis z Ukázkového dne projektu „Podpora technických dovedností žáků Plzeňského kraje“
  4. ŠD - listopad 2013
  5. Vánoční dílny 2013
  6. Návštěva psího útulku 2013
  7. ŠD - prosinec 2013
  8. Vánoční besídka Domova pro osoby se zdravotním postižením Milíře
  9. Den otevřených dveří aneb Cesta za pokladem
  10. ŠD - leden 2014
  11. Předávání pololetního vysvědčení ve 2.B
  12. Vyhlášení nejlepších sportovců okresu Tachov
  13. Krajské finále soutěže v technických dovednostech
  14. ŠD - únor 2014
  15. Úspěchy našich sportovců - březen 2014
  16. ŠD - březen 2014
  17. ŠD - duben 2014
  18. ŠD - květen 2014
  19. Londýn 16. - 20. 5. 2014
  20. Finále soutěže Video pohlednice z našeho města
  21. LETNÍ HRY PARTNERSKÝCH ŠKOL (04. 06. 2014, TACHOV)
  22. Muzejně-galerijní noc - Seven

školní rok 2012/2013

  1. 3.9.2012 - Vítání prvňáčků
  2. GO KURZ 2012 - září
  3. ŠD - září 2012
  4. ŠD - říjen 2012
  5. Žáci 9. tříd a ukázkové dny středních škol
  6. ŠD - listopad 2012
  7. Mikulášský rodinný pětiboj
  8. ŠD - prosinec 2012
  9. ŠD - leden 2013
  10. Vývtarné dílny - 20 let domova v Milířích
  11. ŠD - únor 2013
  12. ŠD - březen 2013
  13. KINDERIÁDA 2013
  14. ŠD - duben 2013
  15. Exkurze žáků 6. tříd do spalovny v německém Swandorfu
  16. BĚHEM POSLEDNÍHO MĚSÍCE DOSÁHLI NAŠI ŽÁCI NĚKOLIKA VÝBORNÝCH VÝSLEDKŮ VE SPORTOVNÍCH SOUTĚŽÍCH
  17. ŠD - květen 2013
  18. ŠD - červen 2013
  19. GO Kurz 6.A
  20. GO Kurz 6.B
  21. Václav na in-linech 2013

školní rok 2011/2012

  1. Přivítání prvňáčků 01. 09. 2011
  2. Václav na in-linech, 4. ročník
  3. ŠD - září 2011
  4. Go kurz pro žáky 6. tříd. Trhanov - září 2011
  5. ŠD - říjen 2011
  6. Halloween 2011
  7. Exkurze do Lokte a Bečova
  8. Beseda s olympioničkou Řezáčovou
  9. ŠD - listopad 2011
  10. Vánoční dílny 2011
  11. Zpívání na schodech
  12. Oživený Betlém
  13. ŠD - prosinec 2011
  14. Novoroční pětiboj
  15. Zápis pro šk. rok 2012/2013
  16. ŠD - leden 2012
  17. ŠD - únor 2012
  18. Společenskovědní seminář - výuka
  19. ŠD - březen 2012
  20. Sportovní úspěchy našich žáků v okresních kolech v měsíci březnu
  21. KINDERIÁDA 2012
  22. ŠD - duben 2012
  23. ŠD - květen 2012
  24. Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže partnerských škol - Mitterteich
  25. ŠD - červen 2012
  26. 17.5.2012 - soutěž pro žáky I.st. Malý záchranář

školní rok 2010/2011

  1. Slavnostní uvítání prvňáčků ve školním roce 2010-2011
  2. Václav na inlinech - 3. ročník závodu na kolečkových bruslích a koloběžkách pro širokou veřejnost
  3. Hrajeme si na školu - první setkání, říjen 2010
  4. GO kurz 2010
  5. Exkurze 7. ročníků - Loket nad Ohří a Bečov nad Teplou
  6. Exkurze 8. ročníků - naučná stezka Podkovák
  7. ŠD - listopad 2010.
  8. 6.12. Výchovně vzdělávací pořad pro 2. stupeň, Řím
  9. Vánoční dílny 2010
  10. ŠD - prosinec 2010
  11. Beseda s olympionikem Janem Jiráněm (1941)
  12. ŠD - leden 2011
  13. 17.2.2011 - Setkání partnerských škol v Silberhütte
  14. informace pro rodiče budoucích prvňáčků
  15. ŠD - únor 2011
  16. Rubikon 2011
  17. Návštěva Domova pro osoby se zdr. postižením
  18. ŠD - březen 2011
  19. Tradiční velikonoční dílny 6. tříd
  20. Jak žili Keltové - výstava
  21. ŠD - duben 2011
  22. 28.4.2011 Techmánie a Plzeňské historické podzemí
  23. Žáci 5.B si připravili pod vedením třídní učitelky Jany Kvardové divadelní představení
  24. ŠD - květen 2011
  25. KINDERIÁDA 2011
  26. ŠD - ohlédnutí za koncem šk. roku 2010/2011

školní rok 2009/2010

  1. první školní den v roce 2009
  2. GO kurz 6.tříd v Trhanově na Domažlicku, 14. - 23.9.2009
  3. ČERTÍ ŠKOLA V 1.A a 1.B, 4.12.2009
  4. Vánoční koledy - vystoupení žáků 4.C v MŠ Stadtrodská
  5. 11.1. 2010 - Školní kolo biologické olympiády pro žáky 2. stupně
  6. 15.1. 2010 - Den otevřených dveří
  7. 5.února 2010 - Zápis budoucích prvňáčků
  8. 25.02.2010 - Zimní hry v areálu Silberhütte
  9. 17.03.2010 Bowling, Tachov. Setkání partnerských škol při bowlingu na zimním stadiónu.
  10. 30.3.2010 - Žáci za katedrou.
  11. Akce školních družin v březnu 2010 (MŠ, Knihovna a Muzeum)
  12. Velikonoční dílny 2010.
  13. Akce ke Dni Země - Tonda Obal na cestách.
  14. Příprava na Rubikon 2010, fotodokumentace z předškolního a školního kola.
  15. Žáci 1.A a 1.B si připomněli Den Země.
  16. Plánská 50. Účastnili se žáci 1.A a 1.B.
  17. ŠD - výlet ke koním.
  18. ŠD - návštěva psího útulku.
  19. Preventan Cup 2010.
  20. Volejbalový turnaj rodičů žáků školy.
  21. ŠD - cirkus.
  22. ŠD - Beruškyu hasičů (12.5.2010)
  23. ŠD - Žabky u hasičů (6.5.2010)
  24. Památník KT Flossenbürg.
  25. ŠD - konec školního roku 2009/2010

školní rok 2008/2009

  1. 15.9.-17.9.08, Trhanov. GO KURZ třídy 6.A
  2. 31.10 - 01.11.2008 - republikové finále v přespolním běhu družstev
  3. 17.10.2008 - krajské finále v přespolním běhu družstev
  4. 17.9.-19.9.08, Trhanov. GO KURZ třídy 6.B
  5. 18.3.2009 - PLAVEME S EU
  6. výjezd žáků 6. a 7. tříd naší školy a žáků ze školy v Mitterteichu do Mariánských Lázní, na Kladskou a Kynžvartu
  7. soutěž Rubikon 2009
  8. slavnostní předání víceúčelového hřiště

školní rok 2007/2008

  1. 13.09.2007, Zátopkovy štafety
  2. 11.-14.09.2007, GO kurz 6.tříd v Trhanově na Domažlicku
  3. listopad 2007, PODZIMNÍČCI
  4. Projekt Svatba 2008 ve třídě 6.C.
  5. Velikonoční dílny žáků II.stupně - Velmi úspěšné a oblíbené.
  6. 01.04.2008 - školní kolo soutěže Paragraf 11/55
  7. 07.05.2008 - krajské finále PREVENTAN CUPu ve vybíjené.
  8. 01.06.2008 - dětský den, první stupeň
Obsah: ZŠ Zárečná, Tachov. Realizace: (c) 2007-2017 L7 webstyling, všechna práva vyhrazena!